Co mi dal (a vzal) rok 2015

31. prosince 2015 v 8:00 | Creencia
Tak.. za pár hodin dopíšeme kapitolu našeho života s názvem "2015". Nastal tedy čas na mé tradiční shrnutí roku.
Do toho nového vám všem přeji hodně zdraví, štěstí a lásky. Protože zbytek přijde sám. A víc člověk stejně nepotřebuje.
Mějte se rádi, pomáhejte druhým a nezapomeňte, že na světě je krásně- člověk se musí jenom umět dívat. :)

Co mi měla přinést 15ka? :)
U svých dvou tradičních bodů jsem zůstala jako každý rok:
LÁSKA - v tomhle ohledu byl rok 2015 asi nejlepším rokem :) Jsem zamilovaná, strašně moc a každým dnem víc a víc... víte, už jsem si asi 2x v životě říkala, že je to fakt láska. NE, tohle TEĎ je láska. Protože jsem našla kluka, který se mě každý ráno zeptá, jak jsem se vyspala, a každý večer, jaký jsem měla den. Protože mi dává tajně do kabelky čokoládu, když jdu do práce. Protože se kvůli mě naučil jíst ovesnou kaši. A pít zelený čaj. A protože se na něj můžu vždycky spolehnout. A protože je lechtivý na stejných částech těla jako já :D
ŠKOLA - Leden a únor bylo pro mě peklo. Nedařilo se mi a fakt jsem si sáhla až na dno. Psychicky i fyzicky. Vzalo mě to nervy a asi 7 kilo. Ale naučilo mě to nevzdávat a bojovat, věřit sama v sebe. Zahodit křivdy rychle za hlavu. A taky brát věci víc s nadhledem. Škola opravdu není všechno. A jak mě zimní zkouškové pořádně vymáchalo, v létě jsem zase válela a 11. června jsem měla hotové všechny zkoušky. A to prý bylo nejtěžší zkouškové na právech (mně teda přijdou těžké všechny :D ) No a ještě mám toho nejlepšího vedoucího diplomky, kterého jsem si mohla přát! :)
PRÁCE V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI - konečně se na mě usmálo štěstí a i díky Klinice práva a podnikání jsem úspěšně zvládla pohovor do jedné AK v Praze. Znamenalo to sice 50-60 hodin týdně přes prázdniny, omezení všech mých jiných aktivit včetně osobního života, ale dalo mi to (a stále dává) nepředstavitelnou zkušenost. Naučila jsem se strašně moc, zvedlo mi to sebevědomí a zase jsem se víc osamostatnila.
ŘÍM NEBO BARCELONA- Vzhledem k práci v AK jsem neměla čas cestovat. Respektive, nejspíš by se to zařídit dalo, ale nakonec jsme s přítelem poznávali krásy Moravy. V srpnu jsme se podívali na Pálavu, kde jsem objevila své moravské já a lásku pro víno a vinařství obecně. (A já to vinařství jednou beztak budu mít!). V září jsme byli zase v Beskydech, kam se budeme vracet určitě častěji, protože tam na samotě u lesa jsem se našla, když mi Praha už lezla krkem :)
FITNESS - Přes léto jsem začala opět makat. Teď přes semestr intenzita klesla, ale věřím, že se dostanu zase zpátky do formy jako v létě. Pořád mě to baví, pořád mám motivaci. Kromě toho jsem přvedla k FitnessBlender další 3 kamarádky, které teda jedou neskutečně! Jsem ráda, že i já sama dokážu být pro někoho motivací.
NĚCO NAVÍC
Udělala jsem taky jedno zásadní rozhodnutí- vymazala jsem ze svého života lidi, kteří mě svým negativním přístupem brali energii a tahali dolů, zneužívali jenom mojí laskavosti a důvěry. Zjistila jsem, že kolem sebe potřebuji lidi, kteří to mají nastavené podobně jako já. Bylo to těžké, ukáplo nemálo slz, ale o to šťastňější teď jsem. A nelituju.
Ve zkratce: 2015 byl super- myslím, že můj nejšťastnější a nejúspěšnější rok. Přinesl mi nadhled, zdravé sebevědomí, lásku, nové známé. Kromě pár kil mi nevzal asi nic.
A co si přeju od roku 2016?
Mít pořád tak užasnýho chlapa, zvládnout poslední dva semestry, napsat diplomku. Zastážovat si na ministerstvu (protože se pořád hledám) a konečně se po roce podívat do zahraničí- Island, Řím, Barcelona... nebráním se ničemu :) A pořád cvičit.
Ať je ten příští rok minimálně stejně tak super jako ten právě končící! :)
S láskou
C.
 


Komentáře

1 Sophii Sophii | Web | 3. ledna 2016 v 14:58 | Reagovat

Krásná rekapitulace roku 2015. Taky mi přišel minulý rok poměrně hodně úspěšný, přesto doufám, že rok 2016 bude ještě úžasnější :-).

Jinak, do Nového roku ti též přeji hodně zdraví, protože to je opravdu to nejdůležitější, štěstí, nekonečný oceán lásky, úspěšné napsání diplomky a ať se ti daří vše na co jen sáhneš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama