Září 2015

Jsem zpátky!

6. září 2015 v 14:55 | Creencia
Poslední příspěvek tady na blogu byl přesně před 2 měsíci. Takovou pauzu jsem neplánovala, vlastně jsem si myslela, že budu mít přes léto tolik zážitků, že bude příspěvku ještě víc než přes školní rok... jenže pracovat na plný úvazek v advokátní kanceláři krásných 50- 55 hodin týdně si vybralo svou daň. Věřte mi, že po 10-12 hodinách v práci je počítač to poslední, co chci ve svém volném čase vidět :D

K práci. Baví mě to. Naučila jsem se spoustu věcí, posunula se hodně dopředu. Ale je to náročné. Neskutečně. Po 3 měsících už opravdu melu z posledního a nedokážu si představit, že bych takovou pracovní dobu měla celý život. A to nemám rodinu, domácnost, děti... říkám si, jestli mi za to ty peníze a nějaká hvězdná advokátní kariéra stojí. Vždyť já ani nejsem tak ambiciozní člověk, který by se hnal po milionech :D Měla jsem za celé léto 3 dny volna, které jsem strávila s přítelem na Pálavě. Byla jsem z toho unešená a říkala jsem si, že bych tam nejradši zůstala a už se do Prahy nevracela. Já se asi narodila na špatném místě, srdcem jsem maloměšťačka! :)

Jenže jsem před půl rokem udělala to velké rozhodnutí, že se po škole vrátím do Prahy. A na základě toho jsem přizpůsobila i hledání práce a v budoucnu i bydlení. Přemýšlím, jaký největší důvod jsem pro to měla. Á ano- větší pracovní příležitosti a větší peníze. Jak materialistické! Vždyť to vlastně ani nejsem já! Myslela jsem si, že už mám jasno a vím, kam patřím. Ne. Spíš mám v hlavě ještě větší zmatek. Hlava a srdce říkají každý něco jiného.

Od 10.9. nastupuje do práce konečně posila a já od 14. 9. mám dovču. Následující týden mi už začnou studijní povinnosti a práce se bude přizpůsobovat mému rozvrhu. Celé léto jsem říkala, jak vydělávám na Maledivy. No letět bych mohla 2x, ale nemám kdy :D (Dřív jsem měla čas, ale neměla jsem peníze. Teď mám peníze, ale nemám čas.) Takže dovču strávíme aktivně objevováním krás Moravy a Slezska :) A k moři vyrazíme v zimě nebo až příští rok. Plánujeme Island, Skandinávii... aspoň na 3 týdny... jojo, plánuju, jsem zamilovaná a šťastná, lítám v tom snad víc než před půl rokem a těším se na dovolenou v české divočině! :)

Ale nebojte se, ačkoliv prázdniny byly převážně pracovní, víkendy jsem si užívala se svými nejbližšími- spousta grilovaček, výletů, koupání, pool párty... nemůžu si vlastně stěžovat- byly to jedny z těch nej prázdnin :)

A jaké byly/jsou vaše prázdniny?

C.