Květen 2015

Pekelná 6 začala...

6. května 2015 v 11:27 | Creencia
Taaak.. zkouškové číslo 6 mi včerejškem začalo. Tedy ještě je semestr, ale vzhledem k souborkám a státnicovkám máme všechno posunuté ještě skoro před oficiální zápočťák. Termíny jsou zase na facku, ale to si člověk nevybere. Čeká mě v příštích 7 týdnech 9 zkoušek (z toho 3 státnicovky) + 5 zápočtů- bůh se mnou!

První zkouška- první fail... to je tak, když z 10 otázek musíte mít 9 100% správně a učitel se chce pomstít svým studentům a svým kolegům za to, že minulý semestr dávali zápočet za průběžné testy, které on netvořil a nebylo to z jeho monografie. No dalo nás to z 250 čtyřicet a to bůhví, jak to hodnotil :D Takže všichni doufáme, že si nahonil ego a 90% hranici sníží na rozumnou 75 jako u většiny zkoušek :) Takže začátek "povedený", doufám, že se na této vlně nepovezu dál jako v zimě.

Kromě toho pořád cvičím a makám, každý den aspoň 35 minut- je neuvěřitelné, jak rychle jsou ty progressy vidět! A strašně dobře se u toho odreaguju od stresu! :) Teď o zkouškové to bude asi horší (znám se), každopádně se budu snažit, abych zase neskončila pod těmi 50 kg.. protože nabrat zpátky na těch 53 (svaly, ne tuky) mi trvalo přes 2 měsíce a sranda to nebyla! :)

A na pobavení můj vtipný rozhovor telefonem s taťkou:


Já: "Jééé, tati, nechceš se se mnou zapojit do té výzvy "Pekáč Buchet 2015?" Za každou vypracovanou "buchtu" darují sponzoři peníze na Popáleninové centrum na Vinohradech..."
Taťka: "Hm.... tak až budou rozdávat peníze za to, kolik buchet SNÍŠ, tak se přihlásím!"

******
Taťka: "No tady je teplo, ale všude smrdí řepka."
Já: "Tak tady to voní, asi se tu řepka nikde nepěstuje."
Taťka: "No Morava... tam máte úrodný kraj, co by tam pěstovali řepku...To jste se neučili v zeměpisu?.. No jo vlastně, tobě nikdy moc nešel! "