Stanov si cíle, ne limity!

8. března 2015 v 20:56 | Creencia
Už 7 měsíců cvičím s FitnessBlender. A jestli existuje něco jako zázrak, tak je to tohle. Když jsem v létě začínala, bála jsem se, že to se začátkem semestru dopadne jako se vším - nebudu mít čas a energii a seknu s tím. Ale velký omyl.... pokud nepočítám měsíc během zkouškového, kdy jsem si procházela nemocí a těžkým psychickým obdobím, tak cvičím pečlivě a pravidelně. A nejen s FB...
Tento týden jsem si dala opět do těla, udělala jsem přes 2 000 lehsedů, 5 dní po 400 v řadě, 2 dny jsem to proložila tréninkem na ruce a nohy, aby si bříško odpočinulo a nešlo mi to do objemu :) A je neuvěřitelné pozorovat, jak se vám tělo mění ze dne na den :) Přibrala jsem za tento týden poctivé 1 kilo (žádná voda), váha se konečně přehoupla přes tu magickou hranici 50 kg... (pokud jste četli minulé články, tak víte, že jsem teď s tou váhou bojovala, takže i kilo je úspěch! )

Nejsem žádný fitnessmaniak, neberu žádné energy drinky, proteiny, shaky, tyčinky, prášky apod... a klidně si po cvičení dám rohlík :D Nebo půlku čokolády :D Na tohle jsem už rezignovala. Samozřejmě že se snažím jíst zdravě a přečetla jsem spoustu článků o tom, co jíst před a po cvičení... ale prostě když chce tělo rohlík, tak nebudu jíst rýžové chlebíčky, že? :D (a všichni výživoví poradci a trenéři fitness mě můžou klidně ukamenovat :D )

Kromě toho, že mi cvičení dělá radost a neustále překonávání sebe sama mě motivuje jít dál, musím taky zmínit jednu věc, která je na tom všem snad nejlepší...

STALA JSEM SE VZOREM! :D Ano, já! Tento týden mi řekla spolubydlící, že jsem její vzor a že teď to cvičení bude brát taky vážně. A že každý den bude dělat lehsedy se mnou. Ano, mám teď parťačku a je to super! :) No a taky nesmím zapomenout na mé spolužačky z práv, které se mně už od podzimu ptají, co cvičím, jak cvičím, kam chodím, co jím a jakto, že to tak funguje! :) No a postupně jsem na jejich Instagramu nebo FB začala objevovat příspěvky a fotky z fitka a tak... ( tak doufám, že se jenom u těch zrcadel nefotí a fakt makají! :D ) Jedna moje spolužačka začala cvičit podobně jako já- nicméně je to trošku jiný level :D Má trenéra, chodí do fitka v 6 ráno před školou a pak na 2 hodiny večer. Kupuje si všechny ty 5kilové pytle s proteinem a další přípravky na odvodňování, růst svalů, omega 3 apod. Počítá si sacharidy, bílkoviny, cukry atd... chce být fitnesskou (aneb "malou kulturistkou"- jak já jim říkám :D ). Strašně to obdivuju a na druhou stranu vím, že to není to, co bych chtěla dělat já.
Jo a taky motivuju zástupce opačného pohlaví :D "ty vole, ode dneška začínám chodit do posilky každej den, vždyť ty máš lepší břicho než já!"

Svých cílů jsem dosáhla, ale chci a budu pokračovat. Cíl neznamená limit! :)

Mějte se a sportujte!
C.
 


Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 8. března 2015 v 21:05 | Reagovat

já bych si do huby nedala ani tu tyčinku :X je to hrůza co to stebou udělá:-D

2 Sophii Sophii | Web | 8. března 2015 v 21:46 | Reagovat

Od zítřka začínám cvičit, jíst zdravě a hubnout do plavek. Jillian už mám stáhnutou, jídelníček na příští týden nachystaný. Musím už se sebou fakt něco udělat a vytrénovat si pevnou vůli. To začínání furt od znova s hubnutím mě u nebaví.

3 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 14. března 2015 v 12:15 | Reagovat

Je to super, fandím ti!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama