Oficiálně je jaro!

27. března 2015 v 18:52 | Creencia
Jaro už je oficiálně tady. V Olomouci 19 stupňů, zmzlinová sezóna zahájena! Bohužel si toho sluníčka a teplého počasí moc neužiju, protože vzhledem k mému kurzu práva s profesorem z Harvardu trávím každý den ve škole 7-12 hodin, končím nejdříve v půl 7 a hned co přijdu domů, tak se pouštím do dalších readingů amerických případů. Už jsem si na ten Harvardský systém zvykla, myslím, že tolik stránek soudních rozhodnutí jsem nepřečetla ani za celé studium českého ústavního práva :D Naštěstí pan profesor je moc milej a zase tolik to nehrotí. Každopáděn mě vytáčí jeho přirovnání USA k EU :D "No, sir. It's not the same. Not even close!" :D

Slunečný víkend jsem využila (mimo jiné) k dalšímu objevování Olomouce, od různých zkratek, zapadlých uliček, přes krámky, kostely a vyhlídkové věže, až po kavárny a bary... Bude mi to za rok a půl chybět... fakt že jo!

Jinak zítra se v Praze poběží půlmaraton, tatínek je tradičním účatníkem všech RunCzech závodů, takže budu dělat technický a morální doprovod.

Půl semestru za mnou, šíleně to letí! Přijde mi, že pořád něco dělám, ale vlastně jsem se ještě nic pořádně nenaučila... :D
Jo a dávám si jarní detox- každé ráno půl litru vlažné vody s citronem! Nevím, jestli to je tím, nebo proto, že jsem změnila před 2 týdny cvičení na břišáky, ale tento týden jsem udělala neskutečný progres! Akorát ta váha se mi zasekla na těch 51 kilech a nahoru to neleze :( Asi to bude jenom v hlavě. Měla bych tu váhu vyhodit a přestat se vážit!

A jak užíváte jara vy?
C.
 


Komentáře

1 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 5. dubna 2015 v 13:00 | Reagovat

Praha hlásí sníh, takže po jaru ani stopy ...
závidím ti tvé ponoření do studia, dělat jednu věc a pořádně je super, můj sen!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama