Čtrnáctka byla fajn, patnáctka bude lepší! :)

31. prosince 2014 v 10:00 | Creencia
365 dní uteklo jako voda a opět nastal čas pro mé tradiční každoroční zúčtování.

Nejprve bych vám všem chtěla do roku 2015 popřát:

12 měsíců bez nemoci (protože zdraví je nejdůležitější)
53 týdnů štěstí (protože je potřeba)
365 dní plných lásky (protože bez ní jsme jen poloviční)
8760 hodin pohody (protože bez ní to taky nejde)
525 600 minut bez starostí (protože akorát přidělávají vrásky, které nechceme)
a 31 536 000 vteřin jedinečných okamžiků (ať máme za rok na co vzpomínat ;) )


Jsem za rok 2014 vděčná. Byl to rok, který mi otevřel oči, nové obzory a dveře k mnoha báječným lidem, které ze svého života nechci už nikdy pustit :)

Když jsem psala před rokem, přála jsem si (jako tradičně) dvě hlavní věci:
1. Zvládat školu (Stále držím a bojuji. :) Současné zkouškové sice nejde tak úplně hladce, 3 zkoušky jsem v prosinci nedala a v lednu si ten maraton tedy zopakuji, ale bylo by přece trapné dávat všechno napoprvé a někdy to přijít muselo. A radši teď než potom u státnic ;) )

2. Potkat lásku, která by mi už nemusela tentokrát podrazit nohy. (10 měsíců jsem si užívala single života a pak se tu jen tak z ničeho nic objevil pan hokejista. A asi rovnou s Amorkem :D Nechci nic zakřiknout, prostě si to jen tak užívám, jsem šťastná a nechávám to plynout. Pan hokejista je taková zvětšená a mužná verze mého já a pokud jsme si opravdu souzeni, tak to dopadne :) )

A dále:
Mít kolem sebe pořád stejně báječné lidi a seznámit se s novými (to se mi splnilo na 100% )

Být optimisitcká a užívat si života (ano, tento rok byl v mém myšlení hodně přelomový. Uvědomila jsem si spoustu věcí, vyhnala ze sebe všechny vnitřní démony, kteří mě drželi zpátky. Škola není všechno, člověk je mladý jenom jednou a ten promrhaný čas vám nikdo nikdy nevrátí. A taky jsem se vrátila ke sportu. A fakt makám. A jde to vidět. Mám své tělo ráda, každý nový vyrýsovaný sval si prohlížím asi půl hodiny a svoje břišní svaly naprosto miluju :D Ale hlavně mě to cvičení naučilo pevné vůle, jít si za svým, překonávat se a nikdy nic nevzdat :) )

Víc si rozumět se ségrou (Bohužel k žádné velké změně nedošlo. Vztah mezi náma je hodně složitý a ségra nevidí potřebu na něm pracovat. Má jiné životní priority a já ji nebudu do ničeho nutit, protože jsem stejně ta špatná. Třeba za pár let k tomu dozrajeme....)

Odborná stáž na soudě a práce v lidskoprávní klinice (všechno se mi to splnilo a neskutečně moc mi to dalo. A já už vím, co znamená, když vás práce baví. To je potom i 8 pracovních hodin málo! :D )

A k tomu jsem si splnila další ze svých cestovatelských snů - Amsterdam!A co by mi měla přinést 15ka? :)
U svých dvou tradičních bodů zůstávám :) Ráda bych si v příští roce sehnala už nějakou stálou brigádu v AK, praxe a stáže jsou fajn, ale nějaké korunky by to taky chtělo. Snad mi už vyjde ten Řím. A v záloze mám Barcelonu. :) Doufám, že mi vydrží motivace a zapálení do fitness a budu si formu a kila udržovat :)
A nejvíc si přeji, aby všichni kolem mě byli zdraví, šťastní a pořád součástí mého života.

Rok 2014 mě naučil mít ráda samu sebe, překonávat všechny překážky a vážit si přátel a rodiny. Přinesl mi spoustu nových zážitků, zkušeností a kamarádů.
Rok 2015 bude ještě lepší!

S láskou
C.

 


Komentáře

1 Sophii Sophii | Web | 31. prosince 2014 v 13:01 | Reagovat

Rok 2014 byl super. Teda hlavně ta druhá půlka. Též mi ten rok hodně dal. Ovšem stále doufám že rok 2015 mi dá ještě víc. Takže i tobě, vše nejlepší do nového roku :)

2 Gooverka Gooverka | Web | 1. ledna 2015 v 18:16 | Reagovat

Rok 2014 byl i u mě přelomový, byl super, a tak si nedokážu představit, že přijde ještě něco lepšího :) Zažila si super věci, a máš naprostou pravdu - nesmíme se tim studiem tolik stresovat, a nechávat si pod rukama podklouznout věci, který se třeba už nebudou opakovat. V té vůli ke cvičení nehorázně závidím :)

3 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 4. ledna 2015 v 11:50 | Reagovat

ty moc ti závidím to, ajk si pěkně všechno uvědomila :)
ať se ti daří !

4 slečna Pé slečna Pé | 5. ledna 2015 v 13:31 | Reagovat

Přeju vše nejlepší do NOvého roku, držím pěsti s panem hokejistou a správně nech to plynout...já teď taky někoho potkala a prostě neřeším to nechávám to tak to je. :) Buď spolu budeme nebo nebudeme.  A samozřejmě studijní úspěchy a užívat si všech těch malých/velkých radosti v životě. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama