Leden 2014

Únorová foto-výzva!

27. ledna 2014 v 22:02 | Creencia
Moje milovaná blogerka Michelle (http://bibliotheca.blog.cz) se pustila do velmi zajímavého projektu a já se rozhodla, že do toho půjdu taky! :) Díky Ježíškovi jsem se totiž stala konečně také vlastníkem smartphonu s kvalitnějším foťákem a kamarád mi nainstaloval aplikaci na úpravu fotek, takže fotím všude a všechno :D A strašně mě to baví. Dneska jsem fotila sníh na zahradě asi z 80 různých úhlů :D :) (achjo, miluju to volno po zkouškách, když můžu dělat takové blbinky!)

Smyslem výzvy je každý únorový den vyfotit a zveřejnit fotku na určité téma :)
(od 8. do 16. února jsem v Alpách na lyžovačce, kde nebudu mít přístup k počítači, ale budu pilně fotit a udělám hromadný článek s fotkami po návratu :) )

1. Tvůj dnešní výhled.
2. Slova.
3. Ruce.
4. Někdo cizí.
5. 10 ráno.
6. Večeře.
7. Knoflík.
8. Slunce.
9. Vchodové dveře.
10. Autoportrét.
11. Co ti dělá radost.
12. Ve tvém šatníku.
13. Modrá.
14. Srdce.
15. Telefon.
16. Něco nového.
17. Čas.
18. Pití.
19. Něco, co děláš fakt nerad/a.
20. Psané rukou.
21. Oblíbená fotka tebe.
22. Kde pracuješ.
23. Tvoje boty.
24. Relax.
25. Zelená.
26. Noc.
27. Něco, co jsi jedl/a.
28. Nebe.
PŘIDÁ SE NĚKDO? :)

Charles Bukowski měl pravdu!

21. ledna 2014 v 12:20 | Creencia
"Svět patří těm, co se neposerou."
Mám za sebou všechny zkoušky! Můžu si ustříhnout další kus metru a odebrat velký kus kamene ze srdce. Nešlo to sice tak hladce jako v dobách minulých, ale vzhledem k mému duševnímu rozpoložení jsem nad míru spokojená! :) A i to duševní rozpoložení se obrací k lepšímu, žádnej chlap totiž nestojí za trápení, zvlášť ne ten, který si neváží toho, co má. Čas je nejlepší lék! :)
Jakkoliv absurdně to zní, rozchod s panem právníkem nás sblížil s taťkou. Sice vůbec neumí utěšovat (chlapské poplácání po zádech se slovy: "Takovejch ještě bude!" :D ), ale víc si povídáme, koukáme na všechny možné sporty v TV a na dokumenty o tučňácích, ačkoliv se mu to zdá strašně infantilní. Ptá se mě, jak se mám, kontroluje, jestli jím a dokonce ani neprotestuje, když pro mě jede o půlnoci autem, abych nečekala 100 let na taxi.
Teď budu relaxovat, trávit čas se svými kamarády doma, na které jsem neměla čas. Budu chodit bruslit a cvičit a plavat. Mám v plánu nákupy a navštívit babičku. A před začátkem semestru jedeme na lyžovačku do Alp, už se nemůžu dočkat! :)
A taky se těším na nový semestr, mám strašnou chuť se seznamovat a poznávat nové lidi.

Všechno bude fajn! :)
C.