Srpen 2013

Když už, tak už!

21. srpna 2013 v 12:59 | Creencia
Všechny naplánované akce, které jsem zmínila v minulém článku, vyšly na 100% :) Pořádně jsem si to užila! Minulý týden jsem tu měla na návštěvě ty mé blonďaté právničky z Moravy, Praha naši okupaci přežila, hůře dopadly naše kreditní karty :D Ale zase máme zásobu spodního prádla na půl roku (btw. občas se přistihnu, že nekupuji spodní prádlo kvůli tomu, že bych ho nutně potřebovala nebo chtěla, ale spíše pro tu luxusní papírovou taštičku, ve které ten nákup potom dostanete :D ). Takovým highlightem byl určitě oběd u Pohlreicha v Imperialu. Já maso moc nevyhledávám a když už, tak spíše kuřecí a krůtí- rozhodně nic s kostmi nebo ve tvaru zvířete (jsem blázen, já vim), ale dala jsem si dančí (!!!) ragú s brusinkovou omáčkou a teda to bylo! Gastronomický orgasmus na entou! A ani cenově to nebylo vůbec zlé, mile mě to překvapilo :) Navíc jsme si to s holkama náramně užívaly, protože nás obskakovala půlka číšníků, každých pět minut se chodili ptát, zda nám chutná, jestli jsme spokojené, udělali nám společnou fotku a ještě se mezi sebou dohadovali, kdo nám to jídlo atd. donese :D No prostě slečny právničky se staly na 3 hodiny princeznami :D

Víkend u spolužáků právníků se vydařil také suprově, objevila jsem skrytý talent na hraní xboxu a suverénně jsem porážela kluky v dancing battlu, boxu a lyžování :) Mimochodem, Hradec je fakt krásný město ;)

No nic není dokonalé a nic netrvá věčně, takže jsem opět omarodila... šla jsem k doktorce s rýmou a uslzenýma učima a skončila jsem na CRP, krvi a s nějakou strašnou bakterií, na kterou zabírají ATB, na které mám pochopitelně alergii. Takže mám nějaká nová ATP, která jsou ještě více háklivá na sluníčko (takže týden budu žít jako upír) a mají asi milion vedlejších účinků (nejvíc mě děsí vaginální infekce a celulitida!!! ). S panem právníkem jsme po 100 letech našli jeden víkend, kdy oba máme čas, a já to odležim v posteli... obrečela jsem to jako malá holka!

Jinak škola se už pomalu ale jistě blíží, mě to čeká za měsíc... a už se docela těším :)
A jak žijete vy?

Kompenzace z minulého týdne

5. srpna 2013 v 10:48 | Creencia
Já jsem strašně akční člověk. Pořád musím něco dělat. Jak jsem minulý týden marodila a byla doma, tak jsem zjistila, že už prostě neumím třeba ležet, koukat na televizi, sedět u počítače atd. Já potřebuji nějakou akci a lidi kolem sebe.
Takže jsem se už o víkendu prohlásila za zdravou ( na kašel a rýmu umírají jenom chlapi) :D

No a tento týden si tu asocialitu musím vynahradit :D
V úterý mám sraz s tím kamarádem z práv, plánujeme Mořský svět a nějakou prochajdu po Praze (jo a Starbucks, protože jinde není :D ).
Ve středu plánuji u nás takovou malou gardenparty s kamarádama, bude mojito a tak :D
Ve čtvrtek jsme se s kamarádkou rozhodly, že budeme ráno první návštěvníci v ZOO :D Takže v půl 9 máme sraz v Holešovicích a prostě to ranní vstávání dáme :D
Pátek a víkend si zatím nechávám nenaplánovaný, ale ono se vždycky něco najde- třeba pan právník :)

No a ten další týden přijedou ty moje blonďaté právničky z Moravy, těším se jako malá! :) Budou nákupy a holčičí večerní pokecy nad koktejlama :)
A na víkend jedu za kamarádama do Hradce na pořádnou Lawyer's party hard :)

Tyhle prázdniny jsou prostě nejlepší! ;) :) :)
(bože, teď zním jako 15letá puberťačka :D )

Srpnová pohoda

1. srpna 2013 v 10:24 | Creencia
Zatímco minulé léto jsem měla skoro celé pracovní, letos jsem žádnou dobrou brigádu nesehnala. Ani právní praxi. Takže mám takové flákací a relaxační prázdniny.

Navíc od začátku týdne marodím. Jednou to přijít muselo, ségra měla v létě angínu skoro každý rok...
Jinak tedy co je u mě nového- co jsem se vrátila z Anglie, tak jsem byla týden u babičky a jinak jsem doma, cvičím, posiluju a chodím se skupinou kamarádů pařit na různé gardenparty a tak. Tancovačky, karaoke, grilování a strašně moc pití... je to sranda :) Ale jsem docela ráda, že teď mám od toho trošku klid :D

S panem právníkem nějak nemůžeme dát dohromady náš časový harmonogram, má ještě méně času než během akademického roku, takže se vídáme tak 1x týdně... ale aspoň něco :D Včera po práci mi volal, kontroloval, jestli jsem ještě neumřela a třičtvrtě hodiny jsme si povídali (tedy já poslouchala, jak se mu daří v práci- samé exekuce, fúze, likvidace, insolvence- přesně to obchodní a finanční právo, které tak nemám ráda, protože je to strašně moc nezáživného papírování :D )

Příští týden už potřebuju být zdravá, protože přijede na pár dní do Prahy spolužák z fakulty, tak se chceme sejít a zajít někam pokecat :)
No a 12. srpna mi přijedou na pár dní ty moje moravské kolegyňky právničky :) Už se strašně moc těšíme, budou to v tu dobu přesně 2 měsíce, co jsme se neviděly, a už máme trošku absťák :D
A ten další víkend vyrážím za 2 spolužákama do Hradce, bude lawyer's party hard :D a Xbox Kinect :D

No jsem docela akční tohle léto, jak tak na to koukám :) Ale co, jsem mladá, tak proč bych si neužívala :D

A jak trávíte prázdniny vy?