Budu nechutně bohatá!

14. srpna 2012 v 22:17 | Creencia
Pracuju jako mezek, od nevidim do nevidim (dneska jsem skončila před cca. 2 minutama :D), práci si beru domů a makám i o víkendu....
A včera mi přišel výpis z účtu, kam mi už přišly korunky z předešlé práce, bylo to víc, než jsem čekala, a moje srdce radostí poskočilo. A v pondělí na velkém meetingu se šéfem jsme domluvili platové podmínky... víte, šla jsem tam s určitou představou, nakonec to předčilo mé očekávání o 50%, takže když pan šéf řekl tu částku, málem jsem spadla ze židle a zbytek dne jsem se culila jako sluníčko :D
A tak teď budu strašně bohatá :D Tedy aspoň v porovnání s tím, co jsem měla teď prakticky jenom z kapesného, protože u nás v rodině se dárky v podobě "obálek" nedávají (kromě svatebního daru a věna pro nevěstu). Je to fajn pocit, fakt že jo :)

Taky jsem vám chtěla napsat, že mám v prčicích klouby u palce na pravé ruce. Moje šikovná sestřička mi je přivřela do obrovských kovovo-dřevěných vrat. Palec ohnu cca o jednu desetinu milimetru :D (Nejvtipnější je, že podobné zranění se mi přihodilo před 3 rokama na prsteníčku stejné ruky. Byla jsem na mezinárodním pobytu v Polsku, při basketu jsem bojovala o míč s jednou Španělkou... no a míč i s mým prstem šel bohužel jiným směrem než zbytek ruky... :D Po 10 minutách přesvědčování vedoucího, že to fakt nic není, mi prst natekl do gigantických rozměrů a i přes mé protesty jsem skončila na pohotovosti v Krakově, kde jsem po 20 minutách v ordinaci a na rentgenu zjistila, že polský "palec" není český "palec" :D Zlomenina naštěstí žádná, jen klouby jaksi "nekloubily" a ještě doteď při některých pohybech cítím bolest.)
K ambutaci nedojde, takže si z toho nic nedělám a učím se psát na mobilu smsky jinak než palcem :D

PS: Mockrát vám, holky, děkuju za komentáře k předešlému článku. Vaše rady mi pomohly a jsem ráda, že vás znám alespoň v blogovém světě :) V tom reálném bych to nikomu říct nemohla, protože čím méně lidí do té situace bude zapleteno, tím lépe :)
 


Komentáře

1 El El | Web | 15. srpna 2012 v 11:29 | Reagovat

Teda, gratuluji a zcela schvaluji tvůj záměr být nechutně bohatá! :D To musí být skvělý pocit, mít peníze, tím myslím více než dvě stovky kapesného, i když já si nemám na co stěžovat, vzhledem k tomu, že ve své pokladničce z dětství mám našetřenou sumu větší, než jakou má sestra na účtě :D Už máš nějaké plány za co to utratíš, nebo jsi stejně jako já šetřivá?

2 PISTÁCIE PISTÁCIE | Web | 15. srpna 2012 v 20:54 | Reagovat

Nadhera. moc ti to preju :)
zvyseni o 50%, vic nez luxusni nevim, kolik jsi mela, nebo mas ted. ale nezalezi. :) dulezite je, ze ted zaris jako slunicko a jsi spokojena :) tak to ma byt. urcite te ted ta prace o dost vice bavi :) jen tak dal. !!

3 Nell Nell | Web | 15. srpna 2012 v 22:52 | Reagovat

Tyjo, tak to ti upřímně závidím (samozřejmě v dobrém :D :)), já sice brigádu taky do teď měla, ale jen tak občas a řekněmě, že jsem si pouze trošku přivydělala, ale tak.. každá koruna dobrá :). A jsem ráda, že ti ty rady pomohly! :)

4 Michelle Michelle | Web | 16. srpna 2012 v 10:51 | Reagovat

ty se máš, taky bych brala nějaké peníze, abych byla bohatá :D stejně pracuju od nevidim do nevidim na fotkách, tak bych akorát pozměnila náplň :D ale tak taky z toho focení něco kápne, tak pohoda :)
snad se ti prst dá brzo do pořádku, já když mám něco dělat pravou rukou, jsem úplně ztracená :D

k poslednímu odstavci a minulému článku. lidi, co nikdy neměli blog netuší, jak moc umí pomáhat. moct se bavit s lidmi, kteří nejsou zapletení do každodenních problémů je moc fajn. jenom je pak občas skoro až průšvih, když tvůj blog najde někdo, kdo by neměl.

5 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 17. srpna 2012 v 21:37 | Reagovat

Když tolik dřeš, zvýšení příjmu sis jedině zasloužila. Závidím ti to,a ni nevíš jak, v téhle době je top už skoro jediný smysl života ... uživit se ... Smutné. :(

Snad bude tvá ruka brzy v pořádku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama