Válečná sekyra zakopána.

28. května 2012 v 15:12 | Creencia
S panem X jsme minulý týden zakopali válečnou sekyru. Narozdíl ode mě k tomu potřeboval pár kapek (no možná i pár decilitrů) alkoholu. Nepadlo slovo "omlouvám se" ani "odpuštím ti", ale naši konverzaci beru jako uzavřený mír. Roční válka, která neměla vítěze, je u konce. Nedělám si iluze, že bychom se vrátili o 4-5 let zpátky a vytvořili mezi sebou něco jako "kamarádský vztah", na to se mezi námi událo až moc. Ani to nechci, musím jít dál ;)

Zjistila jsem, můj mozek je totálně zdegenerovaný. Několik posledních týdnů byl přepnutý do modu "zkoušky" a né a né se z něho dostat. Takže vstávám každý den v 7:30, protože dopoledne jsem se toho vždycky naučila nejvíc. A když zase večer usínám, přistihnu se vždycky, jak mi hlavou létají různé cizojazyčné názvy a jejich definice.
Můj mozek se také nedokáže odpoutat od stresu. A protože se už nemusí stresovat ze zkoušek, stresuje se z něčeho jiného. Teď je to třeba to, že nemohu nikde najít ty "správné" plavky. Prostě jsem si udělala v hlavě jistou představu, jak by měly vypadat, a k mému "překvapení" je nikde neprodávají. Když se mi líbí vzor, tak zase mají špatný tvar kalhotek nebo košíčků. Vlastně nechci vrchní díl s košíčky :D Asi se vykašlu na nějaký moře a vyrazím na Antarktidu.

Doma se nudím- nemám co dělat. Tak chodím ven, čtu si. V pátek jsem uklidila půlku baráku. Začínám opět s posilováním a budu chodit víc plavat.
Taky koukám na pořady s Jamiem Oliverem (moje další anglická láska :D) a chci se naučit vařit :D

Budu ráda za komentáře :) pokud vás nenapadá nic, co byste napsali, můžete mi odpovědět na otázku:
TAKY PO VODNÍM MELOUNU CHODÍTE TOLIK NA ZÁCHOD??? :D
 


Komentáře

1 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 29. května 2012 v 20:13 | Reagovat

Přesně, já se toho taky nejvíc naučim hned po ránu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama