Stále poznávám

8. prosince 2011 v 15:47 | Creencia
V úterý jsem byla na obědě se svými dvěma spolužáky. Říkají mi různými roztomilými zkomoleninami a zdrobnělinami mého jména, mají všechno děsně "na háku", a když nejsou ve škole, tak vysedávají po hospodách. A většinou se jejich konverzace omezí na téma "ženský,sex,chlast,pařba". Proto mě úterní rozhovor s nimi mile překvapil. Nikdy bych neřekla, že budou schopni se mnou mluvit o vážných věcech, snad poprvé ve svém životě jsem je slyšela mluvit na úrovni dospělého člověka. Bylo to velice příjemné povídání a opět se mi potvrdilo, že nikdy nemůžeme člověka poznat dokonale, vždycky nás něčím překvapí :)

Včera jsem byla v Branickém divadle (v Praze) na divadelní adaptaci "The Great Gatsby" od F.S. Fitzgeralda. Hra to byla velice zajímá a myslím, že se americkým hercům povedla. Líbilo se mi to, ale pro mě osobně to bylo příliš dlouhé. Myslím, že na nějakou dobu mi ta dávka amerického slangu stačila ;)

Skoro za čtrnáct dní jsou Vánoce. Nemůžu se jich dočkat, ale letos mám pocit, že na mě ještě pořád nedolehla ta vánoční atmosféra. Možná je to tím, že není sníh, nebo mám pořád co dělat a nemám čas se jen tak zastavit, koukat na světýlka ve výlohách, oknech a na stromech.

Pátek a víkend jsou ve znamení vánočních nákupů a dodělání seminární práce (mám takový pocit, že všichni studenti práva a sociologie píší tu samou práci, jinak není možné, aby v žádné knihovně nebyla ani jedna publikace, kterou potřebuji!)

Mějte se krásně :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama