Když Ježíšek zapomene dárky aneb Moje Vánoce

27. prosince 2011 v 15:29 | Creencia
Zdravím vás :) Chtěla jsem napsat před Štědrým dnem a popřát vám Veselé Vánoce, ale nějak jsem vůbec nestíhala. V první řadě kvůli seminárce, nad kterou jsem strávila 2 dny, rekord je 11 hodin nepřetržitě-nejedla jsem, nepila ani nešla na záchod. No a nakonec jsem ji dokončila dvě a čtvrt hodiny před termínem odevzdání. Jsem na sebe pyšná :D

No a od pátku máme barák plný příbuzných. Jsem za to ráda, svou rodinu miluju, ale vymýšlet hry pro tříletou sestřenici, která u ničeho nevydrží déle než 3 minuty, dá opravdu zabrat. Ale jinak je to zlatíčko, opravdu mě dojala, když při rozbalování dárků řekla: "Jééé, já dostaja tojik dáuků!" :) Dětská bezprostřednost a radost je snad to nejkrásnější :)
Nejlepším dárkem letošních Vánoc se stal veliký obraz- koláž, který jsme se ségrou vyrobily mamče z našich společných fotek, kdy jsme byly ještě prckové a vypadaly jsme jako dvojčata :)

Ale letos se stal takový malý trapaso-průšvih... dostala jsem po večeři za úkol snést z ložnice dolů po stromeček dárky, jenže jsem to nemohla pobrat a šla jsem navíckrát... no a pochopitelně se stalo, že jsem tam polovinu dárků, která byla za rohem na komodě, zapomněla. Moje pozorná maminka na to přišla, (až) když se začalo rozbalovat... takže k nám Jěžíšek letěl dvakrát :D

A co nadělil Ježíšek mně? LCD televizi s DVD do pokoje, trochu toho oblečení, parfém od Davidoff, náušnice a řetízek od Swarovski a anglickou knížku. Je to analytický psychologický thriller "Sister" od Rosamund Lupton. Takový žánr literatury jsem nikdy nečetla ani v češtině, tak jsem se toho trošku bála, ale naprosto mě to chytlo- asi se ta kniha právem stala "The Sunday Times bestseller".
A tak místo knížek do školy čtu anglický triller a místo trochu toho učení se koukám na pohádky nebo si hraju se svou mladší částí příbuzenstva. A tak to má být, jsou přece prázdniny ;)
Do Silvestra se ještě ozvu :)
 


Komentáře

1 Cler Cler | Web | 27. prosince 2011 v 22:31 | Reagovat

Taky jsem vyrobila koláž z fotek, pro babču s dědou z jejich dovolené, bohužel nakonec dostal přednost obraz od sestřenice, který už visí. To s těmi dárky je lehce vtipné, aspoň bylo další překvápko :D

2 Meggy Meggy | Web | 30. prosince 2011 v 14:28 | Reagovat

Achjo. Musí to být skvělý koukat se na to, jak jsou děti ještě malé a dokáží se, jak píšeš bezprostředně radovat. To málokdo z dospělých dovede :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama