Vítej,Advente.

27. listopadu 2011 v 12:33 | Creencia
Omlouvám se, že se ozývám až po týdnu. Přijde mi už trapné vymlouvat se na školní povinnosti, ale bohužel je to tak. Navíc aboslutně neumím odhadnout své časové možnosti učení se a obsah látky na studování. Jak jsem si proboha mohla myslet, že mi týden bude stačit? Jediné štěstí bylo, že takhle naivní jsme byly 3, včetně mé velmi vnadné spolužačky. A jelikož pan profesor je tak trošku na hezké vnadné mladé studentky, stačil dobře zvolený střih halenky, psí kukuč, úsměv a pár slovíček a zkoušení se z pátečního poledne přesunulo na pondělní ráno :) To vstávání mě skoro zabije, ale víkend k dobru se hodí vždycky :)

Jinak dneska je první advent a začíná velké čekání :) Doma jsme provedli generální předvánoční úklid, umyli a nazdobili okna a naimpregnovali plovoucí podlahy :) Doma máme uklizeno vlastně vždycky, ale teď to tam máme skoro tak sterilní jako v nemocnici, můžeme jíst ze země :D No a samozřejmě jsem si nenechala ujít slavnostní rozsvícení vánočního stromečku. Možná je to mnou a mým věkem, ale ta "sláva" mi už nepřijde taková, jako bývala. Klepala jsem kosu, všude voněl svařák se skořicí a já si ani nemohla dát, protože jsem řídila. Tak příště ;)
S maminkou a sestrou jsme dneska také nazdobily adventní věnec. Je to taková naše rodinná tradice, že si adventní věnec vyrábíme samy a ladíme ho do barev, které budou i na vánočním stromečku. Máme vždycky živý smrček a střídáme jinou kombinaci barev. Letos se asi po 5 letech vracíme ke zlato-červené :)

A jak vypadají předvánoční přípravy u vás? Budu se těšit na komentáře :)
PS: Děkuji všem za komentáře a názory k minulému článku ;)
 


Komentáře

1 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 1. prosince 2011 v 12:19 | Reagovat

vzteklá mamka v kuchyni, stres a ukrývání dárků, tak to vypadá u nás doma :D

2 PISTÁCIE PISTÁCIE | Web | 2. prosince 2011 v 12:45 | Reagovat

woow :))) :D :D vnady :D :D spoluzacciny vase vysvobozeni :D :)) jakéé jste holky lstivéé :D ale proc neee . vid .. kdyz je navic ucitel proste takovy, ze na vnady dá :D :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama