Nebudeme si na nic hrát

22. října 2011 v 11:45 | Creencia
Včera mi ,jakožto člence organizačního výboru (:D), volal "pan inženýr" s nabídkou jeho služeb. Rovnou mi řekl, že mi volá, aby mě ovlivnil a přetáhl na svou stranu. Udělalo to na mě velký dojem. Větší, než kdyby mi půl hodiny mazal med kolem pusy a použil všechny známé druhy manipulačních prostředků. Stejně nejsem žádný blbec a vím, jak to v této branži chodí, tak proč bychom si měli na něco hrát. Hezky to říct narovinu- to se mi líbí :) Výběrové řízení stejně neovlivním :)
Je toho tolik, co musím ještě udělat... víte, mohla bych to svěřit nějaké jiné organizaceschopné osobě, ale mám strach, že to potom nebude tak, jak si to představuju. Už mi bylo řečeno, že jsem moc velká puntičkářka a moc to všechno hrotím. Jo, ale chci, aby to bylo dokonalé ( Jelikož "TO" je velmi tajná akce a můj blog může číst kde kdo, prozradím vám "TO", až "TO" bude aktuální :) ). Takže mě čekají ještě měsíce ztracených nervů, křiku a možná i pláče...(Velké díky těm 5 lidičkám, kteří stojí při mně a chápou mě :))

Dneska jsem se probudila a venku byla mlha. První věc, která mě kupodivu napadla, byla: "Zadní mlhovky mají oranžovou kontrolku... nebo zelenou?" Mají oranžovou :D
Program na dnešní den je velký nákup, bazén, sraz s kamarádkou a odvézt sestřičku na narozeninovou párty její kamarádky (takové malé holčičky to vždycky byly a teď už slaví 18... ten čas fakt letí...).
 


Komentáře

1 -E. -E. | Web | 22. října 2011 v 21:00 | Reagovat

Taky to na mě vždycky udělá dojem, když to na mě prostě někdo vybalí než že mi bude hodinu nakecávat nějaký kraviny.. :D

To jsem zvědavá co to "TO" bude ;) :D

2 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 24. října 2011 v 6:42 | Reagovat

Co je TO ? :D
Uží si nákupy i to všecko ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama