Last Friday Night

17. září 2011 v 19:28 | Creencia
Zdravím :) Musím napsat, že ta včerejší a částečně dnešní akce se náramně vydařila! Definitivně se zapsala mezi ty nejlepší v mém životě. Takže ta moje dnešní lehká kocovina za to stála :) Ale abyste si nemysleli, tolik jsem toho zase nevypila, mně stačí opravdu málo. Ale do třetího podniku jsem už neměla sílu jít :) V každém případě jsem se náramně bavila a opět jsem se přesvědčila, jak skvělé kamarády mám :)
Udělala jsem ale jednu velkou chybu- chtěla jsem se kamarádce pochlubit svými novými botičkami, jenže nějak mi nedošlo, že podpatek+ chodníková dlažba+ alkohol nejdou k sobě. Ještě že jsou kamarádi gentlemani a nabídli mi své rámě :)
A taky jsem přišla na to, že život není jako hollywoodský film, kde vyběhnete na ulici, potřebujete rychle taxika a během 5 vteřin vám jeden zastaví. Musela jsem obvolat celkem 4 taxi-služby, abych se v půl 3 ráno mohla dostat domů. Pan taxikář byl velmi milý, celou cestu měl strašné nutkání se mnou konverzovat, takže jsem v podnapilém stavu vedla rozhovor o stavu našich silnic a o korupci na magistrátu ( mlela jsem strašný nesmysly, až byl z toho pan taxikář velmi rozesmátý a dal mi slevu :D)
Jelikož mi dneska nebylo nejlíp a musela jsem dospávat deficit, musela jsem všechny své povinnosti a naplánované činnosti přesunout na zítřek. Zítra se asi zblázním a stejně očekávám, že polovinu z těch věcí budu muset posunout na pondělí, kde se mi to zase nahromadí a do čtvrtka budu zase vystresovaná.
Ale jak jsem už říkala, stálo mi to za to :)
 


Komentáře

1 blondyn-pindulin blondyn-pindulin | Web | 17. září 2011 v 23:02 | Reagovat

zase přečtené jedním dechem-skvělé..je super,že sis to užila a jak správně píšeš,život není hollywoodský film.I ta konverzase s taxikářem musela být velice zajímavá..a s těmi odloženými úkoly-jsem na tom stejně.Jednou něco odložím na zítřek,potom to přesunu na pondělí a stejně se k tomu dostanu až zase za týden..:-) děkuju za spřátelení..

2 -E. -E. | Web | 18. září 2011 v 12:19 | Reagovat

přímo podpatky a alkohol nejsou kamarádi =D to vím sama moc dobře.

Tomu taxikáři jsi asi pěkně spetřila večer =D

Super že jsi si to užila =) a nestresuj se, život je na to moc krátkej =/

3 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 19. září 2011 v 13:12 | Reagovat

Nojo, já pořád hledím na ty filmy, jak si tam vykračují na 20cm podpatku a když po pár krocích nemohou, zastaví jim taxik =D ale to je opravdu jen ve filmech..
Já jsem si vzala boty na podpatku akci jen jednou, od té doby už u mě vedou tenisky nebo baleríny.. =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama