Filosofie, tiramisu, kompromis a plavání

30. září 2011 v 20:42 | Creencia
Tak se vám opět hlásím se svými zprávami ze svého nijak zvláštního života :)
Ve středu jsem si parádně odpočinula a trošku filosofovala :) Studium filosofie mě naprosto chytlo, i když pan profesor je ... no asi víte co :D Takže se teď zabývám Heideggerem, jehož teorie mě velmi zaujaly, ačkoliv bych podle pana profesora měla rozebírat Platonovu Ústavu ;)
Ve čtvrtek jsem se dozvěděla, že jednou za měsíc budu mít na francouzský seminář nového mladého černocha Daniela z Konga! Mám slabost pro černochy a jestli D. bude tak skvělej jako Jean-Paul, tak už vidím, jak budu na něj zase celé dvě hodiny jenom koukat a slintat :D Odpoledne jsem taky udělala tiramisu, které jsem slíbila kamarádovi. A mělo úspěch ;)
No a dneska byl takový smíšený den. Dopoledne mě totálně naštvalo. Nemám ráda lidi, kteří si stanoví vlastní podmínky na úkor všem ostatním, nerespektují rozhodnutí většiny a rozmazávají to tak dlouho, až se z toho stane šílené hromadné drama s pomluvami. Chápu, že se člověku nemusí něco líbit, ale tak existuje něco jako kompromis. Nebo jsem snad jediná, které to slovo něco říká? Den mi alespoň z části zachránila poučná diskuse s jednou Američankou z Hawaie a zejména mí dva kamarádi, se kterými jsem šla na bazén dát si 50 bazénů a dokonce jsem se ubránila topení mé malé osoby :D Mám ty kluky ráda, i když jsou na mě "zlí" :)
Jsem nějak unavená. Zítra dopoledne se chystám opět zachraňovat půlku světa (no dobře, jen 2 zoufalé studenty) a konečně si dopřeju tu mou vytouženou podzimní procházku přírodou :)
 


Komentáře

1 Lucienne Fou Lucienne Fou | Web | 1. října 2011 v 11:14 | Reagovat

Není už moc lidí, co by preferovalo kompromis... Každý si jde to svoje - za chvilku se tady pozabíjíme! :D

2 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 1. října 2011 v 12:21 | Reagovat

nekompromisní lidé ale také často vyhrávají....ale i tak tyhle lidi nemusim
uží si procházku, závidím :)

3 Pistácie Pistácie | Web | 1. října 2011 v 16:21 | Reagovat

aspon nejsem jedina, ktera ma slabost pro černochy :) me se desne libej :)))) teda ne vsici.ale vetsinou kdyz nejakyho vidim, sem upe nadsena :D :D a predsavuju si jakej by s nim asi byl život .. nebo kdybych aspon s nejakym kamosila jeeeto by bylo :D :)
nekolikrat sem to rikala doma, ze se steje jednou za nejakyho vdam :D a mamka rikala, ze stejne cernosi kdyz zestarnou tak sou desne osklivi :D :D ale verim ze ten muj nebuuuuude
a toho tvyho na frj ti nejvic zavidim :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama